Jak tam upały dzisiaj?
Ja byłem 6h w aquaparku i raz tylko z wody wyszedłem żeby się odlać i zjeść loda.
#raportzchwilibiezacej #latonapierdalaj

Jak tam upały dzisiaj?
Ja byłem 6h w aquaparku i raz tylko z wody wyszedłem żeby się odlać i zjeść loda.
#raportzchwilibiezacej #latonapierdalaj

Zaloguj się aby komentować