cebulaZrosoluMistrzw Hydepark2025-05-28T09:02:38+02:005Jak tam mordzie wam mija ten środowy dzień? Jest sikalafą? #pytanie512Udostępnij
cebulaZrosolu2025-05-28T09:09:36+02:003@PlatynowyBazant20 no, ja wystawiłem inwentarz z parapetu na balkon niech się wietrzy A jak żona wstanie i się ogarnie to jadę na działkę z kosa i będę kosił sad
PlatynowyBazant202025-05-28T09:12:29+02:002@cebulaZrosolu jak wrócę do domu to będę miał skoszone, rano ojciec przyszedł po kosiarkę. Dobrze mieć ogrodników za free po sąsiedzku 🙂
cebulaZrosolu2025-05-28T09:14:28+02:002@PlatynowyBazant20 ja po sąsiedzku mam stara kurwę mendę sąsiadkę xD Ale wczoraj nic nie sapała, może dlatego, że była z córką a ta ja ma za zadanie temperować
Piechur★2025-05-28T09:52:24+02:001Sztos, zero spotkań, robota na tydzień zrobiona, nikt nie zwraca gitary, słodkie lelum polelum
Modrak★2025-05-28T10:14:59+02:001@cebulaZrosolu Ja dzisiaj w fabryce, więc co chwilę ktoś przychodzi i d⁎⁎ę zawraca.