Jak ktoś jarał szlulgi regularnie w mieszkaniu to jest to już nie do odratowania? Powiedzmy, że przez np 5 lat. #remontujzhejto #mieszkania
Jak ktoś jarał szlulgi regularnie w mieszkaniu to jest to już nie do odratowania? Powiedzmy, że przez np 5 lat. #remontujzhejto #mieszkania
@AdelbertVonBimberstein niekoniecznie meble do wyjebania, wywietrzeją, ale zdecydowanie nie w miesiąc. Rodzice jarali w domu, po rzuceniu przez jakieś pół roku jeszcze się dało się jeszcze coś wyczuć otwierając szafki, ale potem było ok. Nie mieszkałem już z nimi, więc byłem wyczulony.
Gorzej dywany czy firany, to jebało pomimo prania.
Ale odmalowanie ścian bankowo
Zaloguj się aby komentować