Ja piernicze, zawsze jak zostanę sam to coś musi się odwalić...
Pilarze linię energetyczną przerwali...
Co za gamonie, nie mam już do nich siły.
#lesnapracbaza #pracbaza
Ja piernicze, zawsze jak zostanę sam to coś musi się odwalić...
Pilarze linię energetyczną przerwali...
Co za gamonie, nie mam już do nich siły.
#lesnapracbaza #pracbaza
Zaloguj się aby komentować