Komentarze (27)

@prosto_w_srodek_dupy Bo na polaka jest prosty sposób. Wystarczy mu wmówić że ktoś ma lepiej żeby sam go zaczął nienawidzieć. Tak było z lekarzami, nauczycielami. Ewntualnie skłócić żeby sam z własnej woli był pseudoobrońcą wartości jak w wypadku kobiet i aborcji.

@Strickland "wolni" nie bądź śmieszny, zaglądają im systemowo głębiej do du.. niż tobie.


Jedynie obalenie wielkich korporacji i wpływowych ludzi da nam wolność, jesteśmy niewolnikami takiego googla, microsoftu, sorozuów, muska i innych światowych oligarchów. Politycy to ich pracownicy parlament europejski to z 60% ludzi zarządzanymi przez korpo.

Moze wydawać się się to śmieszne, ale tak jest, będą chcieli żebyś jadł okrągłe banany to będziesz jadł okrągłe banany, będą chcieli żebyś przed wyjściem z domu całował klamkę to będziesz całował. Tak jak zakazali ci wejścia do lasu, sklepów czy chodzić obok siebie chodnikiem, JESTEŚMY NIEWOLNIKAMI obudźcie się. Niedługo nam założą chomąto w postaci smyczy 5G i będziesz chodził tam gdzie oni sobie będą chcieli.

ONI czyli korporacje i zarządzający nimi z tylnego fotela, których nazwisk pewnie nawet nie znamy.

@smierdakow No właśnie. "KOD" i "Silni Razem", robią wszystko co mogą, bym nie zagłosował na PO.

Feministki z "OSK" i "Lotna Brygada" też wrzucają kilka groszy do tego. Nienawidzę ekstremy i to z każdej strony. Gardzę motzno!

@smierdakow "w KODzie, w Tour de Konstytucja, na protestach w 2017" 3 największe rakowe "ruszenia" upolitycznionych dzbanów.

jeszcze OMZRIK dodaj ehehehe

Może to dlatego że oni tam mają zaufanie i wiarę w system sądowniczy?

U nas na długo przed ziobrem sądy cieszyły się złą sławą. Jak przyszło do protestów to prawie nikt się nie pojawiał ponieważ nikt nie chciał walczyć dla kiepskiego systemu sądowniczego.

@Helio09. To było tak że nikt nie wierzył w to że można bardziej spierdolić. W Izraelu już wiedzą i nie chcą reformy po polsku.

Sa poważne państwa na tym świecie, ze społeczeństwami demokratycznymi i obywatelskimi, i i są kraje z gówna i patyków, ze społeczeństwem "daj mi, bo mam horom curkę" 800+.

Przygotujcie się na kolejne 4 lata z PiS i żeby nie było, że nie ostrzegałem Was...

@Rebe-Szewach Jebac Fiutina, roSSja zostanie rozmontowana i trzymamy za to kciuki. Dotarlo zydku?

Wstaw jakis kontent jak tam wam ida czystki etniczne i wyludnianie terenow Palestyny, fajnie sie strzela do cywilow? HaTfu

#geopolityka

@Rebe-Szewach Kogoś boli dupa jak prawda wychodzi na jaw. Jak tam żydowski kolego, dalej mordujecie Palestyńczyków i kradniecie ich ziemie? Wciąż strzelacie do bezbronnych ludzi na ich własnej ziemi i w dupie macie prawa człowieka? Wciąż jesteście w stanie zdradzić własną rodzinę jak ktoś rzuci kilka dolarów? Jesteś żałosny człowieku.

#bekazlewactwa

@smierdakow , judaizm w przeciwieństwie do p0lskiego katolicyzmu, jednoczy ludzi w gminy i grupy, wspierające się wzajemnie. W Polsce Staszek pije z Waldkiem i obgaduje Andrzeja, z którym zaraz będzie pił, a potem do spowiedzi pójdzie w niedziele i wszystko się resetuje. xD

W Izraelu są Żydzi, oni nie mają problemów z podziałami (no może z wyjątkiem ortodoksów, ale to bardzo mała część) religijnymi, więc mogą razem protestować.

Zaloguj się aby komentować