Komentarze (11)

@zimne_piwo jakie arabusy? rasy ci sie nie pomylily?

jesli ktos sie chwali ze wykradl info nt. czyjegos programu nuklearnego to dotyczy to raczej rozmieszczenia czy gotowosci glowic a nie meandr uzdatniania uranu bo wirowac uran moga dzisiaj nawet dzieci, kazdy kraj ma potencjal atomowy.

@murzynek_rambo niestety nie wszyscy mają wiedzę na temat ras i pochodzenia ludzi Bliskiego Wschodu. Jak niektórzy Hindusów nazywają Afrykańczykami to już mnie nic nie zdziwi. Efekty braku edukacji i samokształcenia.

@myoniwy Z Iranem mamy 550 parę lat stosunków dyplomatycznych. Iran był jednym z dwóch państw które nie uznały rozbiorów, Iran był również państwem które dało naszym schronienie w trakcie II wojny światowej, pomimo wspierania państw osi. Także pomijając aktualne muzułmańskie pierdolnięcie wciąż mam do nich sentyment dużo większy niż do tych drugich


@zimne_piwo jak doczytasz to zrozumiesz, że Persowie i Arabowie to zupełnie coś innego i nie widzę nic zdrożnego w posiadaniu przez nich atomu skoro obok mają państwo z żydowskimi obozami śmierci w okupowanej Palestynie.

Zaloguj się aby komentować