@Walenciakowa Wysoki standard jak na Rosję, na głowę nie kapie, okna mają szyby, a zlew w większości nadal jest biały. U Andromedy to można się ruskiej głubinki naoglądać albo miejskich budynków "przeznaczonych do wysiedlenia" gdzie ludzie nadal mieszkają, tam to dopiero jest hardkor. Europejczyk by się dziecku wysrać nie pozwolił w takim syfie, co tam jedzą i śpią.
Zaloguj się aby komentować