#hejtowyzwania #hejtobugi #heheszki
Tej, a jak się dwa razy powiadomienie odbije to rozumiem, że to jest bonus, no nie?

#hejtowyzwania #hejtobugi #heheszki
Tej, a jak się dwa razy powiadomienie odbije to rozumiem, że to jest bonus, no nie?

Zaloguj się aby komentować