@5tgbnhy6 ja też nie, jakiś typ wrzucał jakieś gówno parę dni temu, to niby chodzi o to, że Żydzi sterują światem (wiadomix), ale do tego wszystkiego jeszcze przegryw jest przez nich xd
Chodzi o ten mem w którym różni ludzie wchodzą do maszynki i wybiegają jako identyczni debile. Sam mem jest przeróbką innego. Obok stoi Żyd i kręci korbą uruchamiając maszynę. Tak więc Żyd kręci ci korbą - sprał ci mózg.