DziadBorowy2024-04-02T15:46:30+02:0035Nazywam się Cezary Baryka, od dwudziestu minut jestem właścicielem tego oto szklanego domu.. Powoli zaczynam żałować zakupu. W nocy pizga w dzień parówa. Zero wentylacji i brak kanalizacji robią swoje. Zgadza się, Capi.
oneoneone2024-04-02T16:22:18+02:0022Najlepsze jest to, ze są zamykane od zewnatrz. -Chłopaki, weźcie mnie już wypuście! - Wyjdziesz jak się wysrasz. Ci panowie dużo zapłacili, żeby poogladać srającego karła.
GazelkaFarelka2024-04-02T20:35:15+02:000@oneoneone po dwóch ciążach zdarza mi się nietrzymanie moczu jak za mocno parsknę śmiechem, wisisz mi pranie gaci