@Johnnoosh jak były nielegalne? Nie kojarzę tego, po prostu trudno się to wymieniało z PLN. A btc znam od mniej więcej powstawania - usłyszałem na forach w 2011 i stwierdziłem że to głupota i po co to komu, bo nie ma racji bytu xD.
Ale coś śledziłem, np. aferę z giełdą MT Gox w 2013, a sam stałem się ich posiadaczem dopiero w 2015. Wtedy to była drobnica (z 200zł?), jakbym zachował całość to bym sobie nowe auto z salonu kupił xD
Zaloguj się aby komentować