@Aramil i tak bym kupił. i tak będę grał. i tak pewnie później kupię znowu jak wyjdzie na PC ¯\_(ツ)_/¯ jest kilka takich serii które biorę w ciemno - GTA, Wiesiek itp. - ale tylko dlatego że wiem że lubię takie gry i spędzę przy nich setki godzin (albo więcej - jebać gołębie w GTA i znaczniki na Skellige)
Zaloguj się aby komentować