bojowonastawionaowca★2024-10-29T19:15:12+01:008@Yes_Man Panie kochany, to bardziej #smoczejebanie niż #czerstwyhumor
PanNiepoprawny★2024-10-29T20:26:34+01:003@Yes_Man nie wiem, ja jem majonez z lidla. Nawet miałem ochotę mema zrobić na temat tej wojny vs ja, ale mi się nie chce. Zresztą, ktoś już pewnie zrobił
PanNiepoprawny★2024-10-29T20:46:30+01:003@Yes_Man jak widać, nie muszę robić bo mam od tego ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
paulusll★2024-10-29T19:21:31+01:005@ErwinoRommelo A jeśli ktoś nie używa majonezu? Co wtedy styki wam się popalą
ErwinoRommelo★2024-10-29T19:27:41+01:004@UmytaPacha widac ze klamie, poscinac wszystkich ocet rozpozna swoich !
ErwinoRommelo★2024-10-29T19:28:14+01:005@paulusll centrysci, agnostycy, i ci od majnoezu babuni do specjalnych osrodkow reedukacyjnych.
ErwinoRommelo★2024-10-29T19:35:30+01:005@Yes_Man @UmytaPacha @voy.Wu OCTOWA GWARDIA, FORMACJA BOJOWA.
voy.Wu★2024-10-29T20:16:30+01:004@Yes_Man nie czytałem wątku i myślałem że pokazujesz na tym zdjęciu że ci się farba olejna ścięła, a to winiary
jedzczarnekoty2024-10-30T01:17:21+01:000@Yes_Man "divide et impera" nawet w temacie majonezu ¯\_(ツ)_/¯