@Cybulion jakbym wczoraj poszedł to bym pewnie nazbierał, dzisiaj już bez szans przy tej pogodzie ludzi więcej niż grzybów. jadę w jedno miejsce mniej popularne, 3 lata temu były tam podgrzybki ładne. w sumie to mam już pół domu zajebane prawdziwkami, ale podgrzybka w tym roku jeszcze nie. najwyżej nazbieram tych naszych rydzy świerkowych do kiszenia, one zawsze są. w ostateczności się przejdę po lesie
Zaloguj się aby komentować