Komentarze (8)

dałem se poziom trudności wysoki- zaraz przed tem najwyższym i póki co jest łatwo . ale dopiero jestem w karczmie i z 2-3 poboczne zrobiłem . no chyba ze mi się przestawił jakimś cudem na łatwy xD

@TyGrySSek


Ogółem ta gra jest łatwa. Poziom trudności zmienia jedynie liczbę obrażeń zadawanych przez wrogów i ich punktów życia. Na najwyższym poziomie trudności jedynym wyzwaniem jest nie zasnąć podczas walk.

@TyGrySSek Poziom trudności W3 kończy się przed tym gdzie zaczyna się DS. Ja grałem na najwyższym i chyba tylko trzech bossów stawiało jakiś większy opór, przy czym ten większy to było jakieś 5 podejść żeby ogarnąć taktykę i ewentualnie jeszcze kilka żeby ją zrealizować bez kaleczenia. A ja nawet nie jestem dobry i nie używałem petard bo mi się nie chciało tylko miecz i znaki. Ta gra to fabuła, dialogi i klimat a walka jest tylko przerywnikiem.

@aerthevist ta bajkowa kraina jest jednym z powodów, dla których kusi mnie przejście Wiedźmina jeszcze raz :D

Drugim jest @Rozpierpapierduchacz który co chwila mi podsyła screeny z nieudanych walk z dzikimi psami xD

@bojowonastawionaowca statystycznie owca (nawet z bojowym nastawieniem) może mieć problem z dzikimi psami. Nie masz psychy udowodnić, że tak nie jest. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaloguj się aby komentować