Komentarze (11)

Lubiepatrzec

@Pomidorro nie, z kapusty pekińskiej, świeżej.

paramyksowiroza

@Lubiepatrzec Jakoś mnie ta potrawa nie przekonuje.

MOŻE gdyby dodać sok z kiszonej kapusty albo choćby ogórków to miałoby to jakiś klimat.

Ale kapusta pekińska szybko się rozgotuje no i będziesz jeść mięso z mdło-pomidorową mamałygą (w szczególności po odgrzaniu czegoś takiego).


Kolejna kwestia ale nie nomen omen smaku to taka, że autor tego czegoś najwyraźniej zapomniał i istnieniu przepraw i ziół.

Łyżka worcestershire nie naprawi tu sytuacji.

Ten przepis wygląda tak, jakby ktoś rzucał rzutkami do tarczy ze składnikami.

AdelbertVonBimberstein

@Lubiepatrzec a komu to przeszkadza?

eloyard

@AdelbertVonBimberstein nie wszyscy lubią jak jest możliwość, że pójdzie z twarogiem przy złej okazji.

AdelbertVonBimberstein

@eloyard z Twarogiem nie pójdzie, po Twarogu ładne, twarde, zwarte zdrowe. Najgorsze to po samych węglowodanach są.

eloyard

@AdelbertVonBimberstein no właśnie. Cud natury - spróbuj nażreć się bigosu, takiego na kiszonej kapuście, i jeszcze piwkiem popij. Może pójść z twarogiem.

AdelbertVonBimberstein

@eloyard A zrobię na dniach zrobię, tylko alkoholu nie piję może to jest ten gamechanger.

eloyard

@AdelbertVonBimberstein możesz ew. spróbować z bezalkoholowym jakimś - niewykluczone, że chodzi o dawkę węgli. Ja zawsze polecam na takie okazje biały pszeniczniak 0 od Żywca - pasuje do wszystkiego.

AdelbertVonBimberstein

@eloyard wiem, że mogę ale nie lubię płynnych kalorii a każde takie piwo to 120-150 kcal

Lubiepatrzec

@AdelbertVonBimberstein wzdęcia? No mi na przykład ¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠)⁠_⁠/⁠¯

Zaloguj się aby komentować