Gdzieś teraz w Zatoce Perskiej na pokładzie niszczyciela ktoś właśnie naciska przycisk, żeby wystrzelić kolejnego Tomahawka. W bunkrze pod Teheranem ktoś próbuje się dodzwonić do dowódcy, którego może już nie ma. W Izraelu ktoś patrzy na radar i liczy kolejną falę nadlatujących pocisków. Na bazach w Bahrajnie i Katarze żołnierze siedzą w schronach i słuchają eksplozji systemów przechwytujących. Irańscy poborowi siedzą w koszarach nie wiedząc czy ich budynek jest na liście celów. Właśnie w tej chwili kiedy to czytasz. #wojna #iran