Gdzieś teraz w Zatoce Perskiej na pokładzie niszczyciela ktoś właśnie naciska przycisk, żeby wystrzelić kolejnego Tomahawka. W bunkrze pod Teheranem ktoś próbuje się dodzwonić do dowódcy, którego może już nie ma. W Izraelu ktoś patrzy na radar i liczy kolejną falę nadlatujących pocisków. Na bazach w Bahrajnie i Katarze żołnierze siedzą w schronach i słuchają eksplozji systemów przechwytujących. Irańscy poborowi siedzą w koszarach nie wiedząc czy ich budynek jest na liście celów. Właśnie w tej chwili kiedy to czytasz. #wojna #iran

Komentarze (21)

Ej Mati, już nie jesteśmy ekspertami od Wenezueli ani Meksyku, teraz robimy specjalizację z Bliskiego Wschodu.


Od 1 roku n.e. do dziś tylko przez 14 lat nie było gdzieś na świecie jakiejś wojny mniejszej lub większej. 14 lat z 2026, rewelacyjne świadectwo naszego gatunku zaiste.

@DexterFromLab powinieneś dodać, że wszedzie tam są rodzice opłakujący swoje dzieci bo jakieś sk...yny w gabinetach wymyślili sobie wojnę.

Właśnie w tej chwili kiedy to czytasz


Skąd wiesz? A jeśli to czytam w przyszłym miesiącu, kiedy wojna już się skończyła?

@xniorvox Nie mozesz tego czytać w przyszłym miesiącu, no w tej linii czasowej, nie ma czegoś takiego jak przyszły miesiąc. To nie realne. A pozatym na belce nad wpisem jest napisane 5 minut temu a nie przyszły miesiąc, więc mnie nie ouszukasz

@xniorvox ale potem to będzie prawda. Ale rakiety dalej będą leciały. Jak chcesz być cwany to napisz za miesiąc albo 2 wtedy będę zmuszony napisać że "faktycznie masz racje" no ale niestety dzisiaj ani jutro tego nie napiszę.

@xniorvox dlatego czekamy żeby zrealizować kolejny scenariusz po prostu napisałeś wczoraj że napiszesz dizisaj i to już nie będzie prawda no niestety dalej jest. Ale za miesiąc będziesz miał rację!

@WysokiTrzmiel że też ludzkość musiała wyewoluować w ten pojebany sposób. A gdzieś tam daleko w przestrzeni kosmicznej istnieją moze jakieś planety hive-mind gdzie takich problemów nie ma że jeden pojeb chce mieć dostęp do jakiegoś płynu który znajduje się na terenie innego pojeba i decydują że z tego powodu będą ginać jakieś bogu ducha winne jednostki

@CPN24 w Polsce obowiązuje stan podwyższonej gotowości strategicznej... Czy jakoś tak. Polska i siły NATO w tym momencie właśnie skanują przestrzeń powietrzną, śledzą ruchy przeciwnika i wszyscy jak na szpilkach

Zaloguj się aby komentować