festiwal_otwartego_parasolaLiderw Hydepark2025-03-22T09:37:45+01:0047#fotografia #nostalgia4728Udostępnij
vredo2025-03-22T09:43:49+01:005@festiwal_otwartego_parasola Nokia druga z lewej, mój pierwszy telefon, 1998 rok, lądowanie w Normandii
cebulaZrosolu2025-03-22T09:45:19+01:006@festiwal_otwartego_parasola i ta adrenalina jak się oceny w dzienniku dopisywało xD
NiebieskiSzpadelNihilizmu2025-03-22T10:05:50+01:000@cebulaZrosolu ... czym jest ta pała z wykrzyknikiem dla numeru 8 😳
myoniwy2025-03-22T10:16:25+01:002@NiebieskiSzpadelNihilizmu bo to jest silnia z jedynki. Siadaj, pała z matmy.
NiebieskiSzpadelNihilizmu2025-03-22T20:01:15+01:001@myoniwy ale po chuj skoro silnia z 1 to dalej 1 xDDD
myoniwy2025-03-22T20:40:42+01:001@NiebieskiSzpadelNihilizmu Dobra, poprawie ci tą jedynkę z matmy na 4-. Pasuje?
NiebieskiSzpadelNihilizmu2025-03-23T22:23:13+01:000@myoniwy boję się pomyśleć na co mi chciałeś poprawiać tę pałę z majzy w 4 poprzednich komentarzach
maximilianan★2025-03-22T09:54:18+01:002@festiwal_otwartego_parasola chłopak z numerem 5 to prawdziwy prymas
cebulaZrosolu2025-03-22T09:57:07+01:003@maximilianan gdyby to było na końcu dziennika a nie na początku (tak ostatni i przedostatni nr zawsze miałem) to mógłbym pomyśleć, że to ja xD
A_a★2025-03-22T10:34:17+01:001@festiwal_otwartego_parasola i komu to wszystko przeszkadzało? Po co było cokolwiek zmieniać?
festiwal_otwartego_parasola2025-03-22T17:16:51+01:001@Felonious_Gru fizyczne klawisze prawem nie towarem
maks_kow2025-03-22T13:40:18+01:003@kamyk1984 zrzuty ekranu z hejto, zdjec terenow podmiejskich niezabudowanych kurnikami inwestycyjnymi i gier instalowamych ma komputerach ktore mozna bylo miec w domu
maks_kow2025-03-22T20:38:53+01:001@bori Easy, moj pierwszy winamp nazywal sie ZK140, daj mi fory na rozprostowanie plecow ( ͡° ͜ʖ ͡°)