Dzień dobry #perfumy wstajemy, psikamy się i idziemy na wybory, bez wymowek


Umnie jako #sotd Chopard Heaven zapach który odmładza mnie o conajmniej 30 lat, piękne wspomnienie młodości i tego jak było inaczej.

A #conaklaciewariacie, u was?

Smacznej kawusi, pięknego dnia i do zobaczenia przy urnach.

Pozdrowionka.

2fc2a1cc-a770-4e44-bd6f-4b2196067138

Komentarze (24)

@Cris80 Prin Krissana.

Kolejna wariacja w temacie róży z oudem z dodatkiem gestych żywic i upojnych egzotycznych kwiatow. Wpada mi to miejscami w klimat pomiędzy Azman Majnoon a Saringkarn. Bardzo przyjemny aromacik w indywidualnym stylu pana Lomrosa.

@Mywave oo dawno kolegi nie było slychacsłuszny wybór, a tak z ciekawości to zostało ci coś jeszcze poza EOpozdrowionka

@Cris80 z butel to jakieś pojedyńcze rzeczy i klasyki jak jil Sander background I Valentino v. Z 10 butel chce jeszcze sprzedać w tym kilka ensarkow.

@Cris80 To usuwam swój wpis, ale po tagu mi tego nie znalazło


Przy okazji ładnej pogody i spaceru z żoną na wybory, jeden z jej ulubionych zapachów, czyli M7 od YSL

062e8dfe-2550-4fe1-bb1d-24347c80a79b

@Cris80 zakladam swoj blendzi i ide na dlugi spacer do lasu. A wybory to pi⁎⁎⁎⁎le (z wielu wzgledow), jesli wygra Trzaskowski to moja teoria sie sprawdzi i to bedzie dla mnie znaczyc ze byl juz wybrany lata temu i kolejny tez pewnie jest juz wybrany - oczywiscie to tylko moja spiskowa teoria i mam nadzieje ze sie myle a nasi politycy to po prostu idioci a nie marionetki

Żem w ogóle zapomniał, że mam u siebie LV Imagination, więc dzisiaj to wlatuje na szyję oraz ,,łapę”, i najważniejszego, miłej niedzieli wszystkim!

@Cris80 Dzień Dobry!


Mnie ostatnio nie cieszy w zasadzie żaden zapach... Coś tam niby choruję - może to jest to. Wrzuciłem Amouage Opus XIII - Silver Oud. I jakoś tak, ani to Silver, ani też jakiś ciekawy Oud... Nie wiem, czy nie wolałbym pochodzić w Dunhillu Arabian Desert. Albo w Palace de Aziz - czegoś takiego dziś chciałem, a dostałem Silver Oud. Kapota.

Zaloguj się aby komentować