grzyp-prawdziwek2024-02-10T13:49:17+01:005@dolitd zostawmy wspomnienia na pierws,ych 4rech częściach. Bo patrząc co Disney robi z kultowymi klasykami to źle bym widział kolejną część.
DiscoKhan2024-02-10T14:12:33+01:003@dolitd nie, nowe oglądaj rzeczy. Ileż można ciągnąć pomysł. Był fajny i się wyczerpał, trzeba wiedzieć kiedy powiedzieć dość.
CoryTrevor2024-02-10T16:10:00+01:005Pomijając kwestie łóżkowe jest to całkiem przyjemna seria o przyjaźni
dlolb2024-02-10T22:16:14+01:004Ehh piękne czasy, kiedy mozna było nakręcić film z samymi hetero białymi, a filmy oceniało się za jakość a nie dajwersyty