@JanPapiez2 montowanie lusterek od dołu czy od góry daje ten sam efekt - dalej g w nich widać. Ja ustawiam lusterka by widać było sąsiedni pas, widoczność w nich jest ogólnie słaba. To na rękawicy moim zdaniem może być pomocne by wyłapać samochód który jest w tzw martwej strefie. Bardziej uzupełnienie tych głównych.
Ja od zawsze odwracam głowę, dopiero wtedy widzę. Gdybym bazował tylko na lusterkach to już 7 razy bym nie żył
@JanPapiez2 widać w tych dolnych, lusterek po prostu nie powinno się kupować z aliexpress za dolara bo wyglądają fajnie.
W czym przeszkadzają? to zależy od tego jak i gdzie jeździsz, w offroadzie się np. często kupuje lusterka z opcją demontażu szybkiego, tj. da się je złożyć bo jak nie to szybko je potłuczesz. Na asfalcie obniżone lusterka raz ze wygląa to fajnie, a dwa łatwiej się filtruje w korku ruch (bo nie musisz się martwić że zahaczy o lusterko busa który nie chce ci miejsca zrobić).
Zależy jaki model masz i jak jeździsz, ale ma to sens
Zaloguj się aby komentować