BapitanKomba2024-05-11T15:27:27+02:000@smierdakow Zawsze można się pocieszać, że dziewczyna ubijająca masło zapisała się w historii Eurowizji ( ͠° ͟ʖ ͡°)
Ragnarokk★2024-05-10T19:21:18+02:000Człowiek aż tęskni za Edytą "Nie Schramm" Górniak. Pusto w głowie, ale głos jaki miała to miała
5tgbnhy62024-05-10T19:51:17+02:000moje odkrycie sprzed dwoch lat https://m.youtube.com/watch?v=U7-dxzp6Jvs&pp=ygUEZ29fYQ%3D%3D