Eh i jeszcze mi za to placa.
#barteknamorzu #marynarz #heheszki #pracbaza

Eh i jeszcze mi za to placa.
#barteknamorzu #marynarz #heheszki #pracbaza

@JanPapiez2 wypraszam sobie. Przeplynelismy z europy przez ciesnine magellana, zeby doplynac do meksyku w 2022. Potem zrobilismy 3 miesiace projekt. A pod koniec 2023 przeplynelismy z Meksyku do Korei. I czo terasz?!
@bartek555 wam się liczy czas pracy tak jak pilotom samolotów w godzinach przepłyniętych I przelatanych?
@JanPapiez2 liczy sie dni zamustrowania, do dyplomow itp. A czas pracy to jest codziennie taki sam, 12h.
@bartek555 mi chodzi bardziej o takie godziny za sterami jak mają piloci. Oni mówią że ktoś ma na przykład 20k godzin na airbusie a380 itp
@JanPapiez2 a, to nie ma zadnej „godzinowki”
A wlasciwie to jest ale tylko dla
Operatorow dynamicznego pozycjonowania, zeby sie tasowac w cv
@starszy_mechanik a u mnie spoko, bo wyjebalo centrale tel i mamy tylko radia, wiec duzo mniej dzwonienia. Zycie jest lepsze. Ale niestety juz leci nowa plyta glowna :(
@starszy_mechanik
Czerwony przedział czasowy to określony na całym świecie moment, gdy w tym czasie nie powinno nadawać się komunikatów radiem VHF, ponieważ jest on przeznaczony dla statków/rozbitków, którzy potrzebują pomocy.
Radio odbiera najmocniejszy sygnał, więc zwykła komunikacja mogła by zagłuszać nadawanie sygnału pomocy.
Jest to już bardziej zwyczaj, ponieważ większość nadajników VHF posiada przystawkę DSC (sygnał pomocy nadawany jest cyfrowo).
Zielony - nie mam pojęcia.
@crs333 nikt tego nie uzywa, a jesli uzywana to chyba nadal plywa na drewnianych lodziach
Zaloguj się aby komentować