Eh, 230g zamiast 250g jak wszędzie, dobrze wiedzieć, nie można opuszczać gardy i być uważnym xD Makro bombki strzelil

Eh, 230g zamiast 250g jak wszędzie, dobrze wiedzieć, nie można opuszczać gardy i być uważnym xD Makro bombki strzelil

Lidl ma nadal 275
@bartas Już od dawna, co najmniej dwa lata
@GazelkaFarelka wcześniej nie wychodziłem poza pilosową strefe komfortu
@bartas proszę pana, 12zł/kg w Jagódce rzucili ostatnio.
chyba jeszcze dokupię

@bartas Wagi i objętości produktów spożywczych i chemii użytkowej powinny być ustandaryzowane. Optymalnym układem byłoby 1-2-5. 1g,2g,5g, 10g, 20g,50gm 100g, 200, 500g, 1kg, 2kg, 5kg. Downgrading w takim przypadku byłby natychmiast zauważalny.
I masz potem przepis na 250g i dwa jajka i weź kombinuj.
Pochwalę się, że wczoraj kupiłem dwie kostki półtłustego 250g za 2zl jedna
@bartas dlatego biorę w Lidlu ten twaruk za 1,39 pln za 100 g, więc co najwyżej mogą mi podnieść cenę. Ogólnie to ceny twarogu pojebało w ostatnich latach, no ale to podstawowy budulec człowieka, więc trzeba się z tym pogodzić.
@BoJaProszePaniMamTuPrimaSorta tak jest kiedys za 2 zeta a dzis 4.5 to tanio xd
Nieładnie z ich strony, ale i tak zawsze porównuję ceny za kg. Co wszystkim polecam.
@Tangas Jeszcze ogarniam ten mały druczek ale będzie problem za 10-20 lat
Jakie to ma znaczenie? Ja zawszę patrzę na cenę za kg danego produktu.
Zaloguj się aby komentować