Dzisiejszy drop odstraszaczy owadòw.
Ciekawe co to warte.
Trochę późno, bo już cztery kleszcze złapałem w tym roku.
#pracbaza #lesnapracbaza

Dzisiejszy drop odstraszaczy owadòw.
Ciekawe co to warte.
Trochę późno, bo już cztery kleszcze złapałem w tym roku.
#pracbaza #lesnapracbaza

@Lubiepatrzec Działa i zabija. Taniej do zrobienia zawiesiny wychodzi Afanisep 25w z ogrodniczego. Te 15-20 prań to bzdura. Może jakieś okazjonalne wyjścia do lasu. Sam środek z wodą działa najlepiej. Najlepiej spryskać kilkukrotnie i wysuszyć. Ewentualnie namoczyć ciuchy. Bez prania wytrzymuje jakieś 10 dni. Generalnie tylko spodnie i buty tym pryskam. No i wiadomka, że na resztę odsłoniętego ciała Mugga leci - głowa, szyja, ręce, kostki + okolice pasa.
@Lubiepatrzec ja się nią psiukam w 3% stężeniu na skórę. Nic się nie dzieje. Już lepsze uczulenie niż kleszcz w dupie.
Jak się pomyśli, że czerpana jest z kwiatu chryzantemy to nawet się jakoś tak miłej używa;)
Jeszcze jest spoko jak się opryska firany na oknach żeby muchy padały w sezonie muszym. Albo około piwnicy żeby kątnik znały swoje miejsce
Zaloguj się aby komentować