Dzisiaj na tagu #pijzhejto piję Primitivo di puglia z najlepszego szkła jakie mam w domu.
Dzięki @spawaczatomowy !


Dzisiaj na tagu #pijzhejto piję Primitivo di puglia z najlepszego szkła jakie mam w domu.
Dzięki @spawaczatomowy !


Zaloguj się aby komentować