Dziś powstał nowy wykop, obstawiam że jeszcze więcej użytkowników się tu pojawi, bo w tym momencie sam mam ochotę tam usunąć konto po 10 latach
Dziś powstał nowy wykop, obstawiam że jeszcze więcej użytkowników się tu pojawi, bo w tym momencie sam mam ochotę tam usunąć konto po 10 latach
Zaloguj się aby komentować