Hejto.pl
Dziń dybry ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bieg skończon. Pytam was moi drodzy: #conaklaciewariacie ? U mnie YSL Y edp ;) #bieganie - Wujek_Judasz - Hejto.pl