Dostalem pierwsza wyplate na nowym stanowisku.
Ja pi⁎⁎⁎⁎le, chyba pojde w deweloperke.
#heheszki
Dostalem pierwsza wyplate na nowym stanowisku.
Ja pi⁎⁎⁎⁎le, chyba pojde w deweloperke.
#heheszki
@bartek555 teraz to deweloperka, bo już są nagrania co żeś odpierniczył:
https://streamable.com/ke1ib5
Zaloguj się aby komentować