Dopadli go w Rosji. Zbrodniarz wojenny z Buczy wyleciał w powietrze

Nie żyje Weniamin Mazżerin, rosyjski wojskowy zamieszany w zbrodnie wojenne m.in. w Buczy w obwodzie kijowskim podczas pierwszych tygodni rosyjskiej inwazji na Ukrainę. "Sprawiedliwa kara" - jak to ujął ukraiński wywiad wojskowy - spotkała go daleko od linii frontu, w azjatyckiej części Rosji. Samochód, którym sam kierował, wyleciał w powietrze.

#rosja #ukraina #wojsko #wojna

Rmf24

Komentarze (12)

@DirtDiver Oczywiście piszesz bzdury aby zyskać ploklask ale FAKT, że akurat tutaj to sprawiedliwa kara a co więcej pełen szacun dla ukraińskich służb specjalnych. za ich sprawność i efektywność.

@manstain Jak nie rozumiesz jak tworzy się strach i terror w ludziach to dowiedz się jak to robią kartele w Meksyku wojna nie jest dla cip, a ruskie ścierwo powinno się bać i patrzyć jak zdychają ich dzieci

@DirtDiver

wojna nie jest dla cip, a ruskie ścierwo powinno się bać i patrzyć jak zdychają ich dzieci

zbazowany uzytkownik


nikt tak nie zasluguje na terror, jak ten wrzod na dupie swiata

@PanNiepoprawny Różni się łańcuchem przyczynowo-skutkowym. Choć sam jednak mam mieszane odczucia, bo z jednej strony - zgadzam się, że kacapom trzeba maksymalnie dojebać, z drugiej, takie 5-letnie orczęcie jeszcze nie uczestniczyło w zajęciach z obcinania głów porwanym cywilom i jeńcom wojennym, więc może jest dla niego nadzieja na człowieczeństwo?

Zaloguj się aby komentować