Hejto.pl
Czy obrotomierz w seicento to już BOGACTWO CZĘŚĆ GŁÓWNA, czy jeszcze CZĘŚĆ PIERWSZA? #gownowpis #klejnotnilu - Airbag - Hejto.pl