Czy obrotomierz w seicento to już BOGACTWO CZĘŚĆ GŁÓWNA, czy jeszcze CZĘŚĆ PIERWSZA?
#gownowpis #klejnotnilu #glupiepytanie

Czy obrotomierz w seicento to już BOGACTWO CZĘŚĆ GŁÓWNA, czy jeszcze CZĘŚĆ PIERWSZA?
#gownowpis #klejnotnilu #glupiepytanie

Zaloguj się aby komentować