Komentarze (17)

@Weathervax Ja z dwa lata temu zapomniałem włączyć (miałem te automatyczne z przodu, ale z tyłu nic się nie świeciło niestety) i jakieś 300 metrów od domu dostałem 400zł i punkty

@PanNiepoprawny źle napisałem wprowadzając w błąd

Nie są automatyczne, tylko automatycznie się włączają przy odpaleniu samochodu (światła do jazdy dziennej). Jak kupiłem samochód to dla mnie był to ficzer, którego nie miałem w poprzednim aucie i czasami w ciągu dnia jeździłem na nich.

Tylko zdarzyło się raz (mam nadzieję, że tylko raz), że wracając wieczorem zmęczony po siłowni zapomniałem włączyć te normalne (mijania) i jechałem na tych automatycznie zapalonych (do jazdy dziennej). Od tego momentu już nie ważne, czy dzień, czy noc, mam nawyk włączania świateł mijania.

Wczoraj miałem 69 na 50....

Upomnienie...


Życzę Panu Policjantowi wszystkiego dobrego, bo powiedziałem uczciwie, że mam ciężki dzień a za 300 metrów skrecilbym już do domu, jade zmęczony i chciałbym już odpocząć. Jeśli mogę dostać upomnienie to będę wdzięczny.

@Weathervax rozni są policjantowie. Ja kiedys ledwo spod domu wyjechalem i zapomnialem swiatel wlaczyc, jeb mandat na pierwszym skrzyzowaniu. No przeciez nie specjalnie c⁎⁎ju kazdemu sie zdazy zapomniec

Zaloguj się aby komentować