ParigotOsobistośćw Hydepark2024-05-02T14:30:01+02:0016Co to za ptak, może samolot, albo? #ornitologia #ptakozagadka1618Udostępnij
Parigot2024-05-02T15:54:26+02:000Odpowiedź nieakceptowalna. Proszę o szzegolowa odpowiedz. Od siebie dodam że już 3 dzień tam jest. Chyba nas lubi.
koszotorobur2024-05-02T15:59:24+02:001@Parigot - miłośnik nietoperzy by odpowiedź zaakceptował Jak tam leży 3 dni to już czas organizować zwierzaczkowi pogrzeb Nie nie lubi was - on nie pije krwi
cebulaZrosolu2024-05-02T14:42:49+02:004@Parigot no @ErwinoRommelo dobrze radzi, dawaj go na grilla :D