Co sądzicie o murzynach?
Co sądzicie o murzynach?
@Kocham_Kotki : Jeśli jako murzyna masz na myśli kota lub psa to ujdzie. Jeśli masz na myśli ciasto lub typa z afryki - "fe !".
Ciasto murzynek mi nie podchodzi,a murzyni z afryki wyglądają jak wyglądają, jak się spocą to śmierdzą dużo bardziej niż ja (a jestem jednak za gruby), o tym,że ich "elita" przyjeżdżająca tutaj często jest na poziomie tutejszych sebixów i karyn albo gorzej nie wspominając. Jedyni "czarni" którzy są cokolwiek warci to "czarni" hindusi bo murzyni z afryki to jakaś masakra,przerośnięte dzieci ot co. Miałem styczność tylko podczas studiów i wystarczy. Nie polecam.
Co zabawne przed studiami i stycznością z murzynami nie byłem "rasistą".
@Gepard_z_Libii : Łeh, wiesz lepiej bo wiesz lepiej z zasady. I tak to można podsumować. Nie tylko słowo i nie tylko zdanie ale i tak nie uwierzysz. Sympatyczni ale lekko głupi,brzydcy a na siłowni jak tam kilka razy byłem jechało ich "piżmem"...
Może akurat takich spotkałem,ale jak to miała być ta ich elita narodu wysłana żeby studiować geologię (inny wydział niż ja,oni byli z geologii) itd to się na juwenaliach w czasach gdy studiowałem nie popisali... Nie chuliganili,to fakt - ale z Chińczykiem to szło dłużej i sensowniej pogadać,kulturalny był a ci... Eeeee... Afryka...
Choć ok,araby są gorsze. Murzyni chociaż z tymi ze swojego wydzialu się napili.
Zaloguj się aby komentować