Co byście zrobili jakbyście wynaleźli podróż w czasie?
Ja na przykład dodałem ten wpis w 1837.
#podrozewczasie #random #atakhakerski #glupiehejtozabawy
Co byście zrobili jakbyście wynaleźli podróż w czasie?
Ja na przykład dodałem ten wpis w 1837.
#podrozewczasie #random #atakhakerski #glupiehejtozabawy
@Nemrod swoją drogą, pytanie: Jak wyglądała by taka podróż w czasie? Wchodzimy w portal i cyk, wyrzuca nas w tym samym miejscu 2000lat wcześniej? A co jak tam rośnie drzewo albo są bagna? Albo jest jezioro czy lodowiec?wbije nas pod 400m lodowca? Mój szósty zmysł taksówkarza podpowiada mi, że tu trzeba być ostrożnym synek.
Zaloguj się aby komentować