@Suodka_Monia niezłe. ja tam jeżdżę 20 letnim byle mało palił. Ale PS5 musi być, MacBook za 10k, monitor minimum 4K 27" i głośniki STUDYJNE bo chłamu nie chcę. Informatyk here. A samochód byle jechał z A do B.
@Rafau jako aktywny user giuli powiem ze z tylu wygląda jak piękna włoszka po 30 w zwiewnej sukience beż majtek, z przodu natomiast mamy już pijanego transwestytę który robi makijaż wałkiem do malowania sufitów ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
@Suodka_Monia Giulia to jeden z najpiękniejszych samochodów. Szkoda że nie dają w niej koła zapasowego bo nie na gdzie zbiornika LPG wsadzać i trzeba normalnie na widoku w bagażniku go montować.