chyba wiosna nadchodzi bo pierwsze maupki puszczają pąki
#wiosna

chyba wiosna nadchodzi bo pierwsze maupki puszczają pąki
#wiosna

@AdelbertVonBimberstein ale zwierzęta nie mają z tym nic wspólnego, tylko zjeb który to zawiesił, co ciekawe metr obok jest pusty śmietnik, a obok niego więcej maupek
@w8jek to jest mikro szklarnia chroniąca młode pąki przed złym zewnętrznym światem i zapewniająca optymalne warunki bytowe
@Atexor psiebisniegi pojawiają się pierwsze, tylko kiedy bielutka zimowa kołderka śniegu zacznie się topić, to odkrywa wszystkie tajemnice! znajomy był kiedyś świadkiem jak jakaś kobieta nie sprzątnęła po swoim psie kupy i zwrócił jej uwagę, a ona przykryła to gówno śniegiem i się oddaliła
@w8jek cóż... Na szczęście powoli w tym kraju wchodzimy kultura sprzątania po czworonogach, ale nadal to zbyt rzadkie.
U mnie kiedyś pod oknem baba stała z psem na smyczy (mam kawałek trawnika) i się załatwiał. Mówię jej co kurde robi, tu ludzie mieszkają. A ona, że tylko sika. Tak, a następnym razem kupka xD?
Naprawdę widząc takich idiotów przestaję się czasem dziwić, że ludzie dają gwoździe czy trutki do kiełbas, bo mają dość. Sam nie zliczę ile razy w drodze do wyrzucenia śmieci do kontenerów trafiłem w niespodziankę.
Choc są też odpały, którym samo istnienie psa przeszkadza. Kuzyn miał. Samojeda i musiał go uśpić bo żołądek rozwalony - ktoś wrzucił kiełbę z trutką. A pies cichy, nie wyje i kuzyn sprzątał z tego co wiem.
Zaloguj się aby komentować