cebulaZrosoluMistrzw Hydepark2025-04-05T15:50:23+02:0028Chyba trzeba uciekać na chatę xD #pogoda2822Udostępnij
cebulaZrosolu2025-04-05T16:00:06+02:005@PlatynowyBazant20 @Lubiepatrzec @SuperSzturmowiec Napisałem @Felonious_Gru że w chuja leci z tym śniegiem i się zemścił. Nawala śnieg xD
PlatynowyBazant202025-04-05T16:06:58+02:004@cebulaZrosolu pomyśl że @AdelbertVonBimberstein w tą śnieżycę robi Tour de Bydgoszcz na składaku 😀
Lubiepatrzec★2025-04-05T16:07:10+02:004@cebulaZrosolu u mnie też dziś obrobię sypnęło, taki drobny grad ale też białe. Dziwną mamy zimę tej wiosny
cebulaZrosolu2025-04-05T16:08:47+02:004@PlatynowyBazant20 no i dobrze, musiał że wrócił z krainy śniegu i będzie miał odpoczynek? Taki chuj jak jego miecz :D
cebulaZrosolu2025-04-05T15:52:53+02:006@SuperSzturmowiec ja jak ja, gorzej że szczypiorkiem :P @Lubiepatrzec
PlatynowyBazant202025-04-05T15:56:24+02:002@cebulaZrosolu w temacie szczypiorku, jak zasieję go na tym podłożu to będzie miał smak kokosowy?😉
cebulaZrosolu2025-04-05T15:57:48+02:001@PlatynowyBazant20 jak będziesz go jadł od razu z podłożem to pewnie tak :D Takie chipsy
vredo2025-04-05T17:41:26+02:002@Lubiepatrzec Byłem tym plemnikiem, co miał odwagę przebić się przez lateks
Stashqo2025-04-05T17:37:06+02:001@cebulaZrosolu mmmmm Puławy, miejsce gdzie nic nigdy się nie zdarza. Dawno nie byłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pouek2025-04-05T23:06:37+02:003@cebulaZrosolu na S5 był podobny widok, ale spowodowany piachem wzniecanym z pól. Dust bowl ale żyjesz w Polsce