Chcę wysłać w #hejtopaka klocki #lego. Żeby uniknąć odsprzedaży, wystarczy przeciąć na pół samo pudełko, czy też trzeba by ciąć większe klocki? #pdk

Chcę wysłać w #hejtopaka klocki #lego. Żeby uniknąć odsprzedaży, wystarczy przeciąć na pół samo pudełko, czy też trzeba by ciąć większe klocki? #pdk

Zaloguj się aby komentować