Ceny paliw nadal są zawyżone? „Powinno być śledztwo ws. manipulacji cenowej Orlenu”

Większość stacji benzynowych wprowadziła już wakacyjne obniżki cen. Zdaniem prof. Witolda Orłowskiego z Akademii Finansów i Biznesu Vistula, ceny paliw w obliczu spadku cen surowców powinny być jeszcze niższe – mówił ekonomista w rozmowie z Wirtualną Polską.

#polska #ekonomia #orlen #paliwo #bekazpisu

wiadomosci.radiozet.pl

Komentarze (17)

AmbrozyKalarepa

Sprywatyzować albo zaorać.

Emantes

@AmbrozyKalarepa jak najwięcej i czego się da. Świnia puki nie zdechnie nigdy się nie naje.

tellet

@Emantes i cyk prywatna służba zdrowia albo autostrada wielkopolska vol 2137 xD

Pewnie, prywatyzuj wszystko bez wyjątku panie balcerowicz, nie zapomnij sprzedać sejmu xD

Emantes

@tellet no ale wtedy w końcu będę musiał iść do roboty bo tak oficjalnie to ja nie pracuje, ale że mam dzieci to mogę się jakoś utrzymać

AmbrozyKalarepa

@tellet

>nie zapomnij sprzedać sejmu

>prywatna służba zdrowia


Gdzie wady?

dsol17

@AmbrozyKalarepa W przypadku tego drugiego to ceny jak w USA. W przypadku tego pierwszego - brak.

AmbrozyKalarepa

@dsol17 Przez monopol korporacji farmaceutycznych gwarantowany przez rząd federalny USA i tylko dla tych co nie są ubezpieczeni.

dsol17

@AmbrozyKalarepa Tak,ale u nas nie spodziewaj się niczego lepszego - ludzi by to zorganizować w taki sposób by uniknąć tego gówna co mają w USA w konfie też nie ma. Ja konfę popieram bo są najlepsi spośród tej zarazy i ponieważ wkładają kij w szprychy tego cyrku,ale broń nas panie Boże i przed ich samodzielnym rządem. Na szczęście raczej to nam "nie grozi"...

jajkosadzone

Monopolista daje takie ceny jakie chce- niemozliwe,przeciez to jest niemozliwe.

panbomboni

Hmm, w wakacje zawsze były podwyżki cen paliw.

projektant_doktorant

@panbomboni Widzisz "synek, kto wcześniej tyle doł..."

tom-hetman

Były 3 śledztwa na Obajtka nawet zarzutów karnych o korupcję i defraudację i co - umorzone przez kolegę partii nawet po praktycznym prawie przyznaniu się do winy pana O.

cherronimo

Są zawyżone i będą zawyżone, w końcu trzeba golić frajerów. Szkoda tylko, że frajerami jesteśmy my i nic nie możemy z tym zrobić

projektant_doktorant

@cherronimo Ponoć można jeździć za granicę na tańsze tankowanie Tylko jak ma się kilkaset km to taki średni bym powiedział biznes, ale w końcu u nas taki dobrobyt, że przepłacać spokojnie możemy... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

cdbs

@Kolekcjoner_dusz , powinno, ale nie będzie, bo polakom nie przeszkadza. Cyk umorzonko w razie co.

xDDDD

6c80be1e-dd03-40ab-bbf8-0435670a1181
franaa

@cdbs Miałem napisać słowo w słowo to samo.

TRPEnjoyer

...A-Ale Tusk kroodł i Amber Gold i w ogóle.

Zaloguj się aby komentować