Była tu ostatnio dyskusja o #chiny i o tym jak wspaniałe i rozwinięte są.
Polecam kanał, łyżka dziegciu w beczce miodu.
Koleś żył przez wiele lat w Chinach i pokazuje wiele spraw z innej strony.
Była tu ostatnio dyskusja o #chiny i o tym jak wspaniałe i rozwinięte są.
Polecam kanał, łyżka dziegciu w beczce miodu.
Koleś żył przez wiele lat w Chinach i pokazuje wiele spraw z innej strony.
@Ragnarokk wszystko zależy co rozumiemy przez rozwinięte.
System inwigilacji i kontroli obywateli jest bardzo dobrze rozwinięty.
system wykradania technologii z zachodu i kopiowania wszystkiego też.
coś czuję że niedługo nie będą już musieli kraść bo nie będzie co.
najlepszym przykładem są auta elektryczne.
tu ciekawy materiał o tym co knują w przemyśle gier.
@wonsz nie wiem ale mam rodzinę w Chinach i od dawna wiem że nie mogę o pewnych rzeczach z nimi rozmawiać, można się tylko domyślać ale zapewne automat to wyłapuje natychmiast.
przecież już tu mieliśmy jednego gościa z wykopu których się bał źle mówić o Chinach bo by mu biznesy się popsuły.
cholera wie czy rzeczywiście by tak było ale przecież tak właśnie działają systemy totalitarne - żeby ludzie się bali na wszelki wypadek.
już zapomnieliśmy że u nas też tak było
Oglądam jego China show od dawna, opowiada "piękne" historie o chinach które sie u nas nie przebijają.
Z najlepszych to chyba nagrania o tym jak chinczycy odzyskują olej z kanałów i inne ciekawostki z ichniejszego tynku street food oraz jak chinczycy sobie przeprowadzają próby rakietowe obok miasta i lataja nagrania z wybuchami i wierzowcami w tle xD
Zaloguj się aby komentować