Brama zainstalowana 👌kolejny maly kroczek do przodu.
#architektura #budujzhejto #budownictwo #dom #budowadomu

Brama zainstalowana 👌kolejny maly kroczek do przodu.
#architektura #budujzhejto #budownictwo #dom #budowadomu

@dotevo hydraulik w srodku grzebie, woda do linii bedzie na dniach podlaczona, tylko trzeba studnie jeszcze zakopac. Z pradu to zostalo ogarniecie skrzynki bezpiecznikowej. Drzwi wejsciowe czekaja na montaz, ale chce je dopiero po wylaniu posadzki. Wyschna to wejdzie gosc ocieplic dach pianka PURT. Ten maly daszek nad garazem musimy skonczyc i potem bedziemy dalej jechac powoli z ociepleniem. Te biale belki ozdobne trzeba rozmierzyc i przymocowac finalnie. No jest co robic.
@Opornik cos takiego - https://ivel.pl/p26171,zestaw-do-monitoringu-ip-dahua-4x-kamera-ipc-hfw1431s-0280b-s4-rejestrator-nvr4108hs-4ks2-l.html
Tylko bede bral rejestrator z wbudowanym switchem - zawsze to 1 urzadzenie i kilka kabelkow mniej
Zaloguj się aby komentować