@entropy_ tak, chłop nie wziął leków i myślał że chodzi mi o zatrzymanie obywatelskie ludzi którzy chcą wymierzyć matce karę xD
jak trzeba było zrobić najazd na szpital w celu "ochrony życia nienarodzonych" to spoko, ale jak już ktoś się urodzi i jest wyrzucony na śmietnik, to konfiarze już potrzeby ochrony takiego życia nie widzą i siedzą cicho
@festiwal_otwartego_parasola jestem ciekaw co Braun i jego akolici sądzą o tradycyjnych wartościach rosyjskiej "kultury" i ich tradycyjnej aborcji na żądanie. Jakie fikołki wykonuje pan Grzesiu by bronić tezy o tradycyjnej, konserwatywnej cywilizacji rosyjskiej, która przewyższa tą zgniłą zachodnią.
Zaloguj się aby komentować