@Dobreityle w psychiatryku są głównie ludzie świadomi swojego stanu i chcący się leczyć. Najbardziej chorzy umysłowo nigdy nie zrozumieją, ani nie przyznają się do swojej ułomności (poza momentem, w którym przyznają, że głosują na Konfederację).
Więc nie obrażaj bogu ducha winnych pacjentów psychiatryka nazywając ich "konfederatami".
Zaloguj się aby komentować