mnie to bardziej martwi że te dzieci kiedyś w końcu będą mogły głosować
@entropy_ ilu z nas nie przechodziło okresu fascynacji Korwinem? Oczywiście Mentzen jest bardziej cyniczny, ale jego pierdolenie na dłuższą metę nie utrzyma ludzi.
@entropy_ złe miejsce wziąłeś, porównałem kadry i to przeciwny róg, ale stronka świetna. Nie znałem. Dla 2 ludków na 1m² mamy 5,5k max a to już spore zagęszczenie (nie wyobrażam sobie dobić do "packed" równemu 5 ludzi na prawym końcu tego suwaka, chyba anorektycy):