Bardzo brakuje mi mojego Taty. Umarł trzy lata temu, a ja chyba do tej pory się z tym nie pogodziłem.

Nie obarczałem go swoimi problemami, ale samo spotkanie czy też rozmowa telefoniczna pomagała mi bardzo w życiu.

W sytuacjach krytycznych zawsze mogłem na niego liczyć. Uratował mi życie.

Teraz tego nie mam. Jakby ktoś wyrwał mi kawałek serca. Zaciska mi gardło i nie mogę oddychać.

Pamiętam, że jak byłem młody to chciałem umrzeć wcześniej niż ludzie których kocham. Samolubny...

Teraz już jako prawie półwieczny dziad rozpaczam za moim najlepszym przyjacielem.


. #hydepark #zaloba #tato #ojciec #hejto40plus #hejto50plus

Komentarze (12)

AdelbertVonBimberstein

@deafone chciałbym mieć taką relację z kimkolwiek z rodziny. Ciesz się tym, że tak było.

Belzebub

Znam to chociaż ja chyba już przeszedłem żałobę. Ale masz za to z czego się cieszyć - doświadczyłeś od niego wiele dobrego tak wnioskuję ze wpisu. U mnie nie bylo tego o czym piszesz,nie było wsparcia a wręcz przeciwnie. Może dlatego mi łatwiej się z tym pogodzić

ErwinoRommelo

Nie placz bo sie skonczylo, ciesz sie ze bylo, masz wspomnienia oraz wzorzec, wielu dorastalo bez tego, ty przynajmniej mozesz docenic jak wielkim skarbem byl ojceic. Jak to spiewal stromae « Wszyscy wiedza jak robic dzieci ale nikt nie wie jak robic tatusiow. » Teraz twoja kolej byc wzorcem ktorego ktos bedzie po latach oplakiwal, na razie bardzo dobrze ci to idzie!

onpanopticon

@ErwinoRommelo jak Erwinek czasami coś napisze, to nie trzeba nic dodawać.

ErwinoRommelo

@onpanopticon no ale to raz na 100 gownokomzntarzy xD

onpanopticon

@ErwinoRommelo to prawda, trzeba przejść przez morze gówna, ale warto xDD

xepo

@deafone (づ•﹏•)づ

I know that feel bro... mój zginął w wypadku 2 lata temu

korfos

Ile bym dał żebym miał rodziców. Normalnych rodziców...

DzialaczWiejski

Pochowałem niedawno dziadka, był ze mną od dziecka, jego słowa, później nauki, na koniec jak już byłem 20-letni , bimberek czasem razem to budowalo więź. Czuję pustkę, ale też doceniam to, co mieliśmy razem. Pamiętaj, że bycie razem nie było bezsensem, niezależnie czy jesteś wierzący czy nie, z jakiegoś powodu byliście razem na taki a nie inny czas. Kochaj tą pamięć i pielęgnuj. Pamiętaj, że chciałby, żebyś był szczęśliwy, bo byłeś dla niego całym światem .

Lemon_

@deafone Z tego co mówisz, miałeś wspaniałego ojca i bardzo pozytywny wzorzec dla siebie samego. Mam nadzieję, że masz dzieci, pewnie mają równie wspaniałego tatę.

WysokiTrzmiel

Pewnie to banał, ale doceń, że masz za kim tęsknić. Ja nie miałem takiego luksusu.

Trzym się

az5tcxo4-niekibicujepilkarzom

Wiem co czujesz, po prostu. Mój Tato odszedł ponad rok temu, ale wiem, że i za kilkadziesiąt lat będzie mi go tak samo brakowało jak teraz. Z tym się nie da pogodzić.

Zaloguj się aby komentować