zed1232025-12-16T12:55:56+01:001@Dudleus Radzisz sobie z wódą, poradzisz sobie z babami. I nie mam na myśli abstynencji Powodzenia!
Dudleus2025-12-16T13:03:15+01:002@zed123 bardzo śmiesznie. Szczerze to nie widzę żadnej różnicy w swoim życiu gdy piłem a gdy nie piję
Dudleus2025-12-16T13:33:23+01:000@onpanopticon jak wyjść przez te drzwi? Zdrowie mam na dnie, podwyższony estrogen, kortyzol 2 razy ponad normę, tragiczne samopoczucie, włosy mi wypadają, jestem gruby i nie potrafię normalnie wyglądać.