RACOFanatykw Hydepark2024-08-23T19:55:19+02:0065Ależ to jest dobre. #motoryzacja #motocykle #heheszki @Heheszki6519Udostępnij
Klamra2024-08-23T19:56:36+02:002@RACO Uciągnie wózek boczny i dwójke ludzi? Bo wygląda za⁎⁎⁎⁎ście (° ͜ʖ °)
Shagwest★2024-08-23T20:04:20+02:001@cebulaZrosolu A da się tym skręcać w lewo albo chociaż jechać prosto?
Half_NEET_Half_Amazing2024-08-23T20:08:04+02:002@SuperSzturmowiec kiedyś pojedziemy takim na kremówki
GrindFaterAnona2024-08-23T21:09:32+02:005@RACO zawsze mnie zastanawia jak motocykle z wozkiem bocznym skrecają, bo chyba nie przeciwskretem? Mają inne opony przynajmniej?
ytilibuuun2024-08-24T07:06:46+02:003Ale bym woził dziecko do prestiżowego przedszkola deweloperskiego, wśród tych SUVów i bogactwa xd
libertarianin2024-08-24T10:53:01+02:000do hondy monke? XD przecież na tym się nie da zmieścić normalnie, ten koszy kto chyba dla karłow XD
libertarianin2024-08-24T19:49:50+02:000@RACO raz gościu miał tego Rometa na wyjeździe jak sobie w weekend z grupy lokalnej jechaliśmy, co on odpierdalał na starej S8 pod Wrocławiem to głowa mała